فرامهندس، اولین سایت خرید و فروش مستقیم پروژه های دانشجویی و محصولات کمک دانشجو !

تاثیر پیلاتس بر اضطراب، توجه، انگیزش، عملکرد شناختی و دست آورد دانش آموزان

تاثیر پیلاتس بر اضطراب، توجه، انگیزش، عملکرد شناختی و دست آورد دانش آموزان
کد فایل: fm-1641492202
حجم فایل: 558.054 کیلوبایت

تعداد اندکی تحقیق در روانشناسی و پژوهش های پزشکی، تاثیر پیلاتس را بر اضطراب، توجه، انگیزش و عملکرد شناختیˏ دانش آموزان، مطالعه نموده اند. پیلاتس فواید فیزیکی و روانی بسیاری دارد. این تحقیق، ارتباط میان تمرینات پیلاتس و اضطراب، توجه، انگیزش و عملکردهای شناختی دانش‌‌‌آموزان را که پارامترهای بسیار مهم وموثر بر عملکرد تحصیلی         می باشند، بررسی نمود. در ابتدا، مدلˏساختاریˏمسئله معرفی می گردد،آنگاه راه های تاثیر پیلاتس بر اضطراب، توجه،  انگیزش و عملکرد شناختی، معین می گردند.

تاثیر پیلاتس بر اضطراب، توجه، انگیزش، عملکرد شناختی و دست آورد دانش آموزانتاثیر پیلاتس بر اضطراب، توجه، انگیزش، عملکرد شناختی و دست آورد دانش آموزان
قیمت قیمت : 25000 تومان
تخفیف میزان تخفیف : 2500 تومان
15 بازدید
نوع فایل : zip
  • درباره ما

     

    موسسه فرامهندس، فروشگاه و خدمات آموزشی و علمی به صورت غیرحضوری و آنلاین با پشتیبانی و گارانتی 48 ساعت ارایه و کلاسهای آموزشی به صورت خصوصی و عمومی برگزار می کند. فرامهندس در راستای توسعه همکاری علمی و مشارکت دوجانبه اقدام به راه اندازی اولین محیط "فروشگاه باز" قابل اعتماد خرید و فروش محصولات کمک دانشجو نموده است. این بازار کار آنلاین به عنوان واسطه میان خریدار و فروشنده ضمن ارایه خدمات خود به صورت 24 ساعت و 7 روز هفته، سیستم ثبت شکایت و نیز پرداخت خسارت به مشتریان عزیز را فراهم آورده است. همچنین می توانید از مشاوره علمی، تخصصی و رایگان فرامهندس بهره مند شده و با ما همکار شوید. نماد طلایی پرداخت آنلاین زرین پال و نماد اعتماد الکترونیکی دوستاره از وزارت صنعت، معدن، تجارت حاکی از قابل اعتماد بودن فرامهندس می باشد.

logo.png