فرامهندس، اولین سایت خرید و فروش مستقیم پروژه های دانشجویی و محصولات کمک دانشجو !

هوش مصنوعی، به عنوان عاملی مهم در رشد اقتصادیِ پایدار و بدونِ بحران

هوش مصنوعی، به عنوان عاملی مهم در رشد اقتصادیِ پایدار و بدونِ بحران
کد فایل: fm-1641490398
حجم فایل: 923.19 کیلوبایت

امروزه هوش مصنوعی، به عنوان یک عاملِ رشد رقابتیِ درحال ِ استفاده ی فزاینده، توسط شرکت های پیشرو است. پتانسیل راه اندازیِ هوش مصنوعی در سیستم افتصادِ ملی، بسیار زیاد است و نمی تواند به شرکت های خصوصی، محدود گردد.ِ مهمتر ازهمه اینکه، امکانِ برنامه ریزیِ استراتژیک درمقیاس کل اقتصاد وجود دارد، یعنی، جستجو برای مدل های بهینه ی ترازنامه های بخشی، ساخت و سازِ شاخص های هدف برای کسب و کارهای بزرگ، پیش بینیِ عرضه و تقاضای کل، بهینه سازیِ سیستم پولی اعتباری و غیره.

بنابراین، راه اندازیِ برنامه ریزیِ استراتژیکِ مبتنی بر هوش مصنوعی، در سیستم اقتصاد ملی، یک مدلِ بازتولیدِ گسترده، بدون انحرافاتی بین بخش های مختلفِ اقتصاد می سازد، فلذا مدلی از رشدِ پایدار و بدون بحران را پیاده سازی می کند.

هوش مصنوعی، به عنوان عاملی مهم در رشد اقتصادیِ پایدار و بدونِ بحرانهوش مصنوعی، به عنوان عاملی مهم در رشد اقتصادیِ پایدار و بدونِ بحران
قیمت قیمت : 25000 تومان
تخفیف میزان تخفیف : 2500 تومان
21 بازدید
نوع فایل : zip
  • درباره ما

     

    موسسه فرامهندس، فروشگاه و خدمات آموزشی و علمی به صورت غیرحضوری و آنلاین با پشتیبانی و گارانتی 48 ساعت ارایه و کلاسهای آموزشی به صورت خصوصی و عمومی برگزار می کند. فرامهندس در راستای توسعه همکاری علمی و مشارکت دوجانبه اقدام به راه اندازی اولین محیط "فروشگاه باز" قابل اعتماد خرید و فروش محصولات کمک دانشجو نموده است. این بازار کار آنلاین به عنوان واسطه میان خریدار و فروشنده ضمن ارایه خدمات خود به صورت 24 ساعت و 7 روز هفته، سیستم ثبت شکایت و نیز پرداخت خسارت به مشتریان عزیز را فراهم آورده است. همچنین می توانید از مشاوره علمی، تخصصی و رایگان فرامهندس بهره مند شده و با ما همکار شوید. نماد طلایی پرداخت آنلاین زرین پال و نماد اعتماد الکترونیکی دوستاره از وزارت صنعت، معدن، تجارت حاکی از قابل اعتماد بودن فرامهندس می باشد.

logo.png