فرامهندس، اولین سایت خرید و فروش مستقیم پروژه های دانشجویی و محصولات کمک دانشجو !

چطور می توانم از فرامهندس کسب درامد کنم؟

فرامهندس از دو بخش مهم تشکیل شده است که بخش اول آن به عنوان خدمات می باشد که شما میتوانید در انجام پروژه های فرامهندس همکاری کنید و درصد همکاری بالایی بگیرید. دوم بخش مهم و اصلی فرامهندس را تشکیل می دهد که با اسم محیط فروشگاه باز معروف شده است. می توانید تمامی برنامه ها، فایلهای اموزشی و پروژه ها و ترجمه ها و یا حتی جزوه های خود را در این سیستم بارگذاری کنید و از فروش آنها درآمد کسب کنید.(مانند این است که از فروشگاه پر بازدید رایگان استفاده می کنید)

چگونه از محیط فروشگاه باز فرامهندس استفاده کنم؟

ابتدا باید از قسمت ثبت نام همکاران در سایت عضو شوید و از قسمت تکمیل مشخصات حساب موارد اجباری را پر کنید (برای جلوگیری از سواستفاده های احتمالی از میزان دسترسی فروشگاه) تا حساب شما برای اضافه کردن محصول در فروشگاه فعال شود.

چطور میتوانم محصولات خود را در فروشگاه فرامهندس بفروش برسانم؟

ابتدا باید حساب خود را فعال کنید که بعد از مشاهده صفحه ایجاد فایل یعنی حساب شما فعال شده است. سپس از طریق انتخاب مناسب عنوان محصول و توضیحات کافی برای محصول می توانید محصول را در فروشگاه ثبت کنید. دقت داشته باشید که نوع عکس انتخابی و توضیحاتی که برای محصول مینویسید برای مشتری کافی می باشد. اما آنچه که محصول شما را در جستجوگرهایی مثل گوگل با امتیاز بالا نمایش می دهد میزان توضیحات متا و کلیدواژه های متا هست که برای محصول انتخاب می کنید. سعی کنید توضیحات محصول حداقل 5 سطر باشد.

چرا برای همکاری باید اطلاعات شخصی همچون کد ملی را در اختیار فرامهندس قرار دهم؟

موسسه فرامهندس از اطلاعات شخصی شما همچون اطلاعات محرمانه سایت حفاظت می کند و از دسترس افراد سودجو خارج است. این اطلاعات لازمه شروع یک همکاری دو جانبه و رسمی و به منزله قرارداد میان کاربر همکار و فرامهندس دسته بندی شده و نگهداری می شود.

چطور از فرامهندس خرید کنم؟

خرید فایل از فرامهندس مانند تمامی سایتهای فروشگاهی می باشد که بعد از پرداخت هزینه فایل از طریق درگاه امن اینترنتی لینک دانلود فایل برای خریدار نمایش داده می شود و همچنین به پست الکترونیک خریدار فرستاده می شود.

فرامهندس چه ویژگی خاصی نسبت به سایر فروشگاه ها برای مشتری دارد؟

فرامهندس یک محیط فروشگاه باز هست که افراد متنوع با سطح تحصیلی متفاوت پروژه های خود را در این سایت برای استفاده شما فرهیختگان قرار داده اند و شما با تنوع زیاد محصول اموزشی و تجربیات زیادی از همکاران روبرو می باشید که حتی در صورت نیاز به محصولی که در فروشگاه پیدا نکردید میتوانید از قسمت سفارش محصول آن را درخواست کنید.

بعد از فروش محصولم در فروشگاه چطور وجه به حسابم پرداخت می شود؟

از آنجایی که درگاه امن نمیتواند به همه مجریان به صورت آنلاین بعد از فروش فایل وجهی واریز کند، در قسمت مشخصات شماره کارت و شماره شبای حساب را اگر پر نکنید همکاری صورت نمیگیرد. لذا بعد از فروش فایل از قسمت درخواست تسویه اقدام می کنید و بعد از حداکثر 24 ساعت وجه به حساب شما واریز می شود.

لینک دانلود فایل خریداری شده برای چه مدت قابل استفاده است؟

لینک دانلود برای جلوگیری از سو استفاده برخی کاربران اینترنتی به مدت یک روز فعال خواهد بود چرا که تمامی محصولات فرامهندس کم حجم هستند.

پروژه ای نیاز دارم که در سایت مشابه آن هم وجود ندارد چه کار کنم؟

فرامهندس یک محیط فروشگاه باز می باشد که میتوانید محصولی که نیاز دارید را از قسمت محصولات سفارش دهید. یا می توانید از طریق خدمات فرامهندس ثبت سفارش انجام دهید.

در صورتی که از فایل خریداری شده رضایت نداشتم چه کار کنم؟

این سوال بستگی که دلیل نارضایتی شما دارد. اگر به موجب تناقض توضیحات محصول با فایل خریداری شده و یا نقص در فایل خریداری شده باشد سریعا اطلاع دهید تا هزینه پرداختی شما عودت داده شود. زیرا بعد از 48 ساعت که پرداخت وجه به فروشنده انجام شد دیگر وجه پرداختی قابل بازگشت نیست.

برای اینکه فروش پروژه هایم زیاد باشد کار خاصی انجام دهم؟

شما در موقع آپلود پروژه های خود اگر تمام فیلدهای مورد نیاز را با دقت کامل کنید پروژه شما به درستی در موتورهای جستجو نظیر گوگل ایندکس می شود و نیز در هنگام جستجو از طریق سایت هم برحسته خواهد شد و نیاز به انجام کار خاصی از طرف شما فروشنده گرامی نیست.

آیا میتوانم قبل از خرید محصول با کسی که محصول را در فروشگاه قرار داده در تماس باشم؟

نخیر، شما خریدار گرامی باید به صورت کامل توضیحات محصول را خوانده و سپس اقدام به خرید محصول نمایید و تا زمانی که توضیحات محصول با خود محصول مطابقت دارد نمی توانید با فروشنده در تماس باشید

در صورتی که محصول خریداری شده با توضیحات همخوانی نداشته باشد چه کار کنم؟

هیچ جای نگرانی وجود ندارد، محصولات 48 ساعت گارانتی بازگشت دارند اگر چنین اتفاقی افتاد باید در این مدت گزارش نمایید تا قبل از واریز وجه به فروشنده محصول مارا مطلع سازید تا هزینه شما به صورت کامل عودت گردد.

فروشنده محصولات فرامهندس چه کسانی هستند؟

تمامی دانشجویان و فارق التحصیلانی که پروژه دانشجویی کار کرده اند یا خریده اند می توانند در این سات به عنوان فروشنده فعالیت داشته باشند. البته ابتدا باید در سایت عضو شوند و اطلاعات تماس و ... را وارد کنند.

 

  • درباره ما

     

    موسسه فرامهندس، فروشگاه و خدمات آموزشی و علمی به صورت غیرحضوری و آنلاین با پشتیبانی و گارانتی 48 ساعت ارایه و کلاسهای آموزشی به صورت خصوصی و عمومی برگزار می کند. فرامهندس در راستای توسعه همکاری علمی و مشارکت دوجانبه اقدام به راه اندازی اولین محیط "فروشگاه باز" قابل اعتماد خرید و فروش محصولات کمک دانشجو نموده است. این بازار کار آنلاین به عنوان واسطه میان خریدار و فروشنده ضمن ارایه خدمات خود به صورت 24 ساعت و 7 روز هفته، سیستم ثبت شکایت و نیز پرداخت خسارت به مشتریان عزیز را فراهم آورده است. همچنین می توانید از مشاوره علمی، تخصصی و رایگان فرامهندس بهره مند شده و با ما همکار شوید. نماد طلایی پرداخت آنلاین زرین پال و نماد اعتماد الکترونیکی دوستاره از وزارت صنعت، معدن، تجارت حاکی از قابل اعتماد بودن فرامهندس می باشد.

logo.png