فرامهندس، اولین سایت خرید و فروش مستقیم پروژه های دانشجویی و محصولات کمک دانشجو !

استفاده از خدمات این سایت (فرامهندس) منوط به توافق شما با این قوانین میباشد. لطفا قوانین درج شده در این صفحه را قبل از استفاده از سایت با دقت مطالعه کنید. با استفاده شما از امکانات سایت فرامهندس این چنین در نظر گرفته خواهد شد که شما با قوانین فرامهندس بدون شرط موافقت کرده اید.
قوانین عمومی:
کلیه اصول و رویه‏‌های  فرامهندس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است  و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فرامهندس تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
ارتباطات الکترونیکی و رعایت حریم خصوصی:
هنگامی که شما از خدمات فرامهندس استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا از فروشگاه خرید می‏‌کنید و یا به فرامهندس ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورت مطابقت درخواست شما با قوانین، شما موافقت می‌‏کنید که فرامهندس به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سامانه پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
فرامهندس جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویسهای ویژه، ارائه تخفیف های مناسبتی، امکان دارد برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را لغو کنند.
فرامهندس به اطلاعات شخصی نظیر ایمیل، شماره تماس، آدرس و … شما احترام گذاشته و هرگز آنها را در اختیار اشخاص و مراکز ثالث قرار نمی دهد.
فرامهندس با تمامی امکاناتی که در اختیار دارد سعی می کند در حفاظت از اطلاعات شخصی شما کوشا باشد. این امکانات شامل استفاده از وب سرویسهای معتبر و به روز، به روز رسانی دائمی بخش کاربری و ارتقا و به روز نگه داشتن برنامه نویسی سایت می باشد. در واقع با استفاده از سایت فرامهندس ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما جهت ارتباط با شما وب سایت faramohandes.ir می باشد. اما سایر نام ها و اسامی مشابه وابسته به این موسسه نمی باشد و بدیهی است که سایتهای مشابه با نام فرامهندس در کنترل موسسه نمی باشند.
نحوه واریز وجه توسط فرامهندس:
کلیه پرداختهای فرامهندس به مجریان محترم و مشتریان و کاربران فروشگاهی(درصورت عودت مبلغ) توسط شماره شبا صورت می پذیرد. پس از اولین پروژه موفق مجری بایستی شماره شبا 24 رقمی خود را از سایت بانک دریافت نموده و جهت واریز حق الزحمه ارسال نماید. شماره شبا یک شماره 24 رقمی می باشد که با IR آغاز می شود.
به دلیل عدم امکان کنترل نام مجری با شماره شبا در هنگام ارسال حواله، مسئولیت ارسال شماره شبا اشتباه به عهده مجری می باشد.
همکاران فروشگاهی (فروشنده ها) امکان درخواست واریز به حساب خود را تنها برای مبالغ بالای 2،000 تومان را دارند. وجه پس از درخواست واریز حداکثر ظرف مدت 24 ساعت به حساب شبا واریز خواهد شد.
بعد از در خواست واریز وجه توسط همکاران حداکثر ظرف 24 ساعت مبلغ بعد از کسر هزینه حواله بانکی به حساب بانکی کاربر پرداخت خواهد شد.
قوانین مربوط به خدمات فرامهندس:
سفارش اولیه مشتری در حکم قرارداد بین مشتری و سایت فرامهندس می باشد. فرامهندس سفارش شما را به مجریان ارسال نموده و مجریان براساس حجم سفارش اقدام به قیمت گذاری می نمایند. لذا همواره تاکید می گردد که سفارش اولیه خود را به همراه توضیحات کامل و تمامی موارد مورد نیاز ارسال نمایید تا امکان ایجاد اختلاف به حداقل برسد.
تمامی مکاتبات فی ما بین مجری و مشتری که در وبسایت موسسه ثبت شده است، نقش قرارداد را دارند و قابل استناد می باشد.
تمامی خدمات سایت فرامهندس به صورت آنلاین و مکاتبه ای می باشد. زیرا تنها بر مکاتبات می توان استناد کرد. هرگونه سوال یا درخواست باید از طریق سایت ارسال شود. در اسرع وقت پاسخ مجری به اطلاع شما میرسد. متن پر شده توسط شما در هنگام درخواست پروژه در حکم قرار داد می باشد، لذا توافقات انجام شده که در فرم سفارش درج نشده اند، همانند تماس تلفنی، پیامک و … قابل استناد نمی باشند و جای اعتراض نخواهند داشت. لذا فرم سفارش را با نهایت دقت کامل نمایید.
کلیه پروژه های انجام شده توسط مجریان فرامهندس به مدت  48 ساعت پس از تحویل به مشتری دارای ضمانت می باشند و در صورت هرگونه ایراد و یا مورد رعایت نشده در فرم سفارش به صورت رایگان در سریعترین زمان ممکن اصلاح خواهند شد. پس از گذشت 48 ساعت در صورت نبود مشکل، وجه پروژه به همکاران پرداخت شده و امکان تغییر و یا اصلاح مجدد پروژه وجود نخواهد داشت.
مشتری موظف است، ایرادات احتمالی را حداکثر 48 ساعت بعد از تحویل پروژه، به صورت مکتوب برای موسسه ارسال نماید، موسسه موظف است حق الزحمه مجریان را 48 ساعت بعد از تحویل پروژه و تسویه حساب مشتری و در صورت نداشتن ایراد به حساب مجری واریز نماید. مجری موظف است در صورت وجود ایراد در پروژه، در اسرع وقت ایرادات را اصلاح نموده و برای موسسه ارسال کند.
درخصوص پروژه هایی که دارای فایل متنی می باشند، کلیه مجریان موظف هستند فایل مورد نظر را با فرمت Word ارسال نمایند. ارسال فایلهای غیرقابل ویرایش به عنوان پروژه نهایی قابل قبول نمی باشد و منجر به درج امتیاز منفی در پروفایل مجری خواهد شد.
کلیه پروژه های تحویلی توسط مجریان محترم بایستی دارای یک گزارش اولیه از موضوع کار، موارد انجام شده و نحوه استفاده از پروژه و در صورت نیاز نحوه اجرای فایلها و یا کدهای نرم افزاری باشند.
هزینه های تایپ ، ترجمه و حتی شبیه سازی بعد ازارسال درخواست توسط مشتری قبل از انجام از طریق ایمیل به او ارسال خواهد شد. لذا قبل از انجام پروژه مشتری موظف است نصف مبلغ کل را واریز کند و بعد از اتمام کار مابقی را تسویه نماید.
مشتری می تواند در هر زمان از انجام پروژه انصراف دهد. بدیهی است که هزینه قسمت های انجام شده کسر و مابقی مبلغ عودت داده خواهد شد.
قوانین مربوط به فروشگاه فرامهندس:
کلیه حقوق مادی و معنوی پروژه های انجام شده برای فرامهندس محفوظ است. بدین معنی که فرامهندس در صورت صلاحدید می تواند به منظور تامین هزینه های روزانه، پروژه های سفارش شده را با قیمت کمتر برای فروش در فروشگاه فرامهندس قرار دهد.
محصولات فروشگاه دارای گارانتی 48 ساعت بعد از دریافت توسط مشتری هست. لذا اگر توسط مشتری طی 48 ساعت بررسی نگردد و سوالهای احتمالی خود را نپرسد نمی تواند فرامهندس را مسول بنامد و امکان بازگشت وجه به وی وجود ندارد زیرا وجه به حساب صاحب محصول واریز می شود.
پس از خرید محصول از فروشگاه، لینک دانلود آن محصول پس از صفحه پرداخت قابل مشاهده خواهد بود. همچنین فرآیند تایید عملیات پرداخت و یک نسخه از لینک دانلود محصول به آدرس ایمیل مشتری ارسال خواهد شد. اگر مشتری بعد از پرداخت وجه به هر دلیل قادر به دریافت محصول نشد از طریق ایمیل اطلاع رسانی کند تا در کمترین زمان فرامهندس بتواند مشکل را حل نماید.
نارضایتی از محصول تنها موقعی قابل قبول می باشد که عنوان و توضیحات محصول با خود محصول مغایرت داشته باشند لذا فرامهندس مسولیت بی دقتی مشتری را عهده دار نمی باشد (با دقت خرید کنید).
فروشگاه فرامهندس یک محیط "فروشگاه باز" در دایره فعالیتهای علمی پژوهشی می باشد که محصولات سبد دانلود آن را فرهیختگان دانشگاهی کشور پوشش داده اند و فرامهندس تنها مالک محصولات سبد پستی فروشگاه می باشد لذا موقع خرید از سبد دانلود به توضیحات نوشته شده برای محصول دقت لازم را داشته باشید.
قوانین مربوط به همکاران (فروشندگان) فرامهندس:
قبل از شروع همکاری شما باید از قسمت ویرایش مشخصات فیلدهای ضروری (اجباری) را پر کنید و ترجیحا صداقت و دقت را در پر کردن تمامی فیلدها مد نظر داشته باشید تا در صورت بروز مشکل میان دو طرف احتمالی به سادگی حل و رفع گردد.
درخصوص محصولاتی که عنوان و توضیحات محصول با خود محصول مغایرت دارد در صورت فروش هیچ سودی به همکار (فروشنده) پرداخت نمی شود زیرا تمامی مبلغ به مشتری عودت داده می شود.
توجه بفرمایید که امکان تست مجدد و رفع خطا توسط فرامهندس برای محصولات بارگذاری شده در سایت فراهم نیست لذا همکاران در صورت آپلود فایلهای خراب و یا آلوده از سیستم همکاران حذف خواهند شد و پیگیری قانونی خواهند داشت.
درصد همکاری فرامهندس در بازاریابی محتوا و فروش محصولات شما از 10 درصد تا 15 درصد به صورت متغیر می باشد که این میزان کمترین درصد در نوع خود می باشد.
 
 
اعمال تغییرات و بروزرسانی قوانین
فرامهندس این حق را برای خود محفوظ می داند در صورت نیاز قوانین سایت را تغییر و یا بند های جدیدی به آن بیفزاید که این موارد به محض قرار گرفتن در سایت لازم الاجرا خواهد بود، در صورت هرگونه تغییر در قوانین سایت، از طریق بخش اخبار سایت و یا ایمیل به تمام کاربران اطلاع رسانی خواهد شد.

بروزرسانی شده در یکم آذر ماه 1397
  • درباره ما

     

    موسسه فرامهندس، فروشگاه و خدمات آموزشی و علمی به صورت غیرحضوری و آنلاین با پشتیبانی و گارانتی 48 ساعت ارایه و کلاسهای آموزشی به صورت خصوصی و عمومی برگزار می کند. فرامهندس در راستای توسعه همکاری علمی و مشارکت دوجانبه اقدام به راه اندازی اولین محیط "فروشگاه باز" قابل اعتماد خرید و فروش محصولات کمک دانشجو نموده است. این بازار کار آنلاین به عنوان واسطه میان خریدار و فروشنده ضمن ارایه خدمات خود به صورت 24 ساعت و 7 روز هفته، سیستم ثبت شکایت و نیز پرداخت خسارت به مشتریان عزیز را فراهم آورده است. همچنین می توانید از مشاوره علمی، تخصصی و رایگان فرامهندس بهره مند شده و با ما همکار شوید. نماد طلایی پرداخت آنلاین زرین پال و نماد اعتماد الکترونیکی دوستاره از وزارت صنعت، معدن، تجارت حاکی از قابل اعتماد بودن فرامهندس می باشد.

logo.png