فرامهندس، اولین سایت خرید و فروش مستقیم پروژه های دانشجویی و محصولات کمک دانشجو !

راهنمای استفاده از خدمات فرامهندس:

برای سفارش شبیه سازی، کدنویسی، تایپ یا ترجمه، انجام پروپوزال و سمینار، تحلیل داده، جمع آوری تحقیق باید از قسمت سفارش پروژه اقدام کنید. بهتر است نرم افزارهای مورد نیاز برای این کار را در قسمت توضیحات بنویسید. دقیقا ذکر کنید از مجری کار چه چیزی را میخواهید. فرم را به صورت کامل پرکرده و در اسرع وقت ایمیلی حاوی قیمت و مدت زمان انجام را دریافت خواهید کرد.
برای درخواست تدریس خصوصی باید از گزینه خدمات به صفحه سفارش تدریس خصوصی مراجعه کرده و فرم مربوطه را با دقت کامل کنید.کارشناس مربوطه در اسرع وقت با شما تماس میگیرد و هماهنگی لازم را به عمل می آورد. شاید برای برخی شهر های کشور این هماهنگی حداکثر تا 1 هفته زمان نیاز داشته باشد.
همه دانش آموختگان می توانند از مشاوره رایگان فرامهندس برخوردار شوند. این مشاوره در خصوص انتخاب موضوع و هر نوع خدمات آموزشی دیگر هست. توجه داشته باشید فرم مربوطه با دقت را پر کنید تا کارشناسان ما مورد را بررسی کرده و نتیجه را هرچه سریعتر به شما اطلاع دهند.
فرهیختگانی که می توانند در انجام هر کدام از خدمات سایت با ما همکاری کنند به صفحه همکاری با ما مراجعه کنند و فرم مربوطه را پر کنند تا توسط سایت بررسی شود.
گزینه سفارش محصول در منوی محصولات برای آن دسته از مشتریانی هست که در پی یک نرم افزار یا کتاب یا مقاله هستند که نمی توانند از اینترنت بیابند در این صورت از طریق پر کردن فرم سفارش محصول می توانید از سایت فرامهندس تهیه کنید.

راهنمای همکاران فروشگاه فرامهندس:

کاربران فروشگاهی که قصد همکاری با ما را دارند(فروش فایل) ابتدا باید از منوی حساب کاربری عضو سایت شوند و بعد از پر کردن مشخصات شخصی از قسمت اضافه کردن محصول به فروشگاه اقدام کنند.
کاربران باید محصول را آپلود کرده و دسته بندی مورد نظر را انتخاب کنند و قیمت پیشنهادی و توضیحات محصول را کامل کنند. دقت کنید که هرچقدر در مورد محصول توضیحات شما کامل و قانع کننده باشد امکان فروش آن زیاد می شود در نتیجه سود شما زیاد می شود.
فروشندگان فایل توجه کنند سیستم جستجوی سایت بر مبنای محتوای سایت می باشد و هرچقدر در محتوای فایل توضیحات کامل و مفید و همچنین فیلدهای کلمات کلیدی و توضیحات متا را پر کنند، بهتر در نتایج جستجوی گوگل و خود سایت نشان داده می شود.
تمامی فایل های آپلودی در سایت بایستی فرمت zip داشته باشند و همچنین بهتر است برای تصاویر فایلهای خود از فرمت jpg استفاده کنید. توجه داشته باشید که فایل های غیر از فرمت zip به صورت صحیح و درست در سایت بارگذاری نمی شوند. 
به دلیل اینکه تا اطلاع ثانوی محصولات نیاز به تایید توسط مدیر سایت برای قرار گرفتن در فروشگاه ندارند (محیط فروشگاه باز) لطفا در ارسال فایلهای خود در محتوای سایت صداقت را چاشنی همکاری در فروشگاه فرامهندس مد نظر گیرید.
کاربران فروشگاهی در صورت درخواست حذف کامل محصول از اکانت خود، از طریق تماس با ما اقدام کنید تا به صورت کامل از سرور پاک شود.

راهنمای استفاده از سیستم پرداخت خسارت:

کاربرانی که از محصول خریداری شده رضایت ندارند می توانند از قسمت فرم ثبت شکایت اقدام کنند تا در اسرع وقت به شکایت وی رسیدگی شود.

  • درباره ما

     

    موسسه فرامهندس، فروشگاه و خدمات آموزشی و علمی به صورت غیرحضوری و آنلاین با پشتیبانی و گارانتی 48 ساعت ارایه و کلاسهای آموزشی به صورت خصوصی و عمومی برگزار می کند. فرامهندس در راستای توسعه همکاری علمی و مشارکت دوجانبه اقدام به راه اندازی اولین محیط "فروشگاه باز" قابل اعتماد خرید و فروش محصولات کمک دانشجو نموده است. این بازار کار آنلاین به عنوان واسطه میان خریدار و فروشنده ضمن ارایه خدمات خود به صورت 24 ساعت و 7 روز هفته، سیستم ثبت شکایت و نیز پرداخت خسارت به مشتریان عزیز را فراهم آورده است. همچنین می توانید از مشاوره علمی، تخصصی و رایگان فرامهندس بهره مند شده و با ما همکار شوید. نماد طلایی پرداخت آنلاین زرین پال و نماد اعتماد الکترونیکی دوستاره از وزارت صنعت، معدن، تجارت حاکی از قابل اعتماد بودن فرامهندس می باشد.

logo.png